07/05/2020

Drodzy Rodzice !

W związku powrotem do pracy po dłuższej przerwie spowodowanej koronawirusem dla bezpieczeństwa dzieci i personelu w całej placówce przeprowadzono dezynfekcji metodą zamgławiania preparatami w pełni biodegradowalnymi.

Zamgławiacz to innowacyjne urządzenie stosowane do wykonywania nowoczesnych dezynfekcji i dezynsekcji. Posiadany przez firmę CARBON CLEAN POLAND zamgławiacz wytwarza cząstki o wielkości zapewniającej najwyższą skuteczność zabiegów: mieszanka preparatu biobójczego i woda dociera w każde, nawet najbardziej niedostępne miej sca. Preparat jest wpuszczany z urządzenia pod dużym ciśnieniem, na sporą odległość, dzięki czemu dobrze się rozchodzi. Zamgławianie ULV jest zabiegiem, który polega na możliwości wytworzenia kropelek o mikroskopijnej średnicy, a następnie rozprowadzeniu ich przy użyciu generatora zimnej wody. Mgła wytwarzana przez generator jest w stanie dotrzeć do absolutnie każdej szczeliny i uśmiercić ukryte wirusy.

Zamgławiacz jest certyfikowany a stosowane preparaty są w pełni biodegradowalne oraz posiadają potwierdzone działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze.

Tutaj obejrzec można film z dezynfekcji naszego przedszkola i żłobka.

Copyright © by Przedszkole Alfik 2017